NR°5 Dobrota

Směs sušených bylin, která podporuje správnou funkci jater, ledvin a trávicí soustavy. Obsahuje přírodní minerální látky, vitamíny skupiny A, B, C, E a také antioxidanty, které chrání organismus před působením volných radikálů.

Skladem
Kód: 0501
410 Kč 366,07 Kč bez DPH 410 Kč / 1 kg
Kategorie: HERBAL HORSE

HERBAL HORSE NR°5 DOBROTA

Velikost balení: 1 kg

 

Bylinná směs pro koně

Bylinná směs pro koně se spoustou zdravého ovoce, zeleniny a sušených bylinek, která nejen skvěle chutná, ale má také pozitivní účinky na zdraví koní. Podporuje správnou funkci jater, ledvin a trávicí soustavy. Obsahuje přírodní minerální látky, vitamíny skupiny A, B, C, E a také antioxidanty, které chrání organismus před působením volných radikálů. Vhodné přidávat denně do krmiva pro doplnění vitamínů, minerálů a dalších organismu prospěšných látek, nebo lze využít nepravidelně jako zdravou a chutnou odměnu.

100% přírodní produkt

Složení: mrkev obecná plod, jabloň domácí plod, ostropestřec mariánský semeno, řepa červená plod, smetánka lékařská list

Směs NR°5 DOBROTA je navržena tak, aby koním skvěle chutnala a zároveň jim přinášela co nejvíce vitamínů, minerálů a antioxidantů. Odměňujte své koně zdravou dobrotou a oni vás za to budou milovat!

Mrkev, oranžová pochoutka pro naše koně, obsahuje spoustu vitamínů (například B, C, D, E a K), minerální látky (například sodík, vápník nebo hořčík), vlákninu, antioxidanty a spoustu dalších zdravých látek. Zvyšuje odolnost organismu, chrání tělo před působením volných radikálů, posiluje srdce a cévy a je také přírodním zdrojem selenu.

Jablka obsahují spoustu vlákniny, čímž podporují trávicí soustavu a upravují střevní mikroflóru. Jsou plná vitamínů (B, C, E), minerálů (například draslík, vápník, hořčík nebo sodík) a jsou navíc skvělým antioxidantem.

Léčivou složkou ostropestřce mariánského jsou látky souhrnně označované jako sylimarin. Ostropestřec je známý především pro svou schopnost chránit a regenerovat jaterní tkáň. Je také silným antioxidantem, chrání před poškozením DNA, má detoxikační účinky a celkově posiluje imunitu celého organismu.

Řepa díky obsahu červeného barviva (betanin) podporuje celý kardiovaskulární systém, rozšiřuje tepny a zpevňuje stěny vlásečnic a tím také například podporuje mozkovou činnost. Obsahuje však také spoustu vitamínů a minerálních látek. Má detoxikační účinky, pomáhá při trávení a vylučování a posiluje imunitní systém.

Všichni známe rozkvetlou louku plnou pampelišek, ale málokdo ví, že je to skvělá léčivá bylinka. I když ji většina považuje za plevel, ne nadarmo je celé její jméno smetánka lékařská. Významnými látkami jsou především hořčiny, steroly, třísloviny, ale také vitamíny skupiny A, B, C a D, minerální látky a inulin. Smetánka podporuje a reguluje činnost jater a žlučníku, pročišťuje krev, napomáhá správnému trávení, podporuje látkovou výměnu a má příznivé účinky při zánětech močových cest.

Způsob použití: Přípravek se podává prostřednictvím krmiva nebo samostatně. Před podáním doporučujeme přelít horkou, případně teplou vodou, a po vychladnutí vmíchat do krmné dávky, nebo lze vmíchat do krmné dávky v suchém stavu. Možno podávat denně 75 g bylin na koně o ž. hm. 600 kg, pro pony je dávka poloviční, avšak kvůli obsahu bylinných složek doporučujeme při každodenním podávání po 5 – 6 týdnech na 2 – 3 týdny podávání přerušit.

Upozornění: Některé bylinné složky přípravku mohou být považovány za doping. Závodním koním je možné přípravek podávat, avšak doporučujeme 14 dní před závody vysadit, aby byla vyloučena možnost pozitivní antidopingové kontroly. Není určeno pro březí klisny. Nedoporučujeme kombinovat s jinými bylinnými přípravky, neboť jsou možné nežádoucí interakce.
Skladujte v suchu a temnu při teplotě 10 – 25 °C. Chraňte před přímým slunečním zářením.

Registrační číslo provozu ÚKZÚZ: CZ 801840-01
Výrobce: White Grant s.r.o.
Pouze pro zvířata
Doplňkové krmivo

Zpět do obchodu